خانه > قرعه کشی ماهانه سایت تخصصی جی.آی.اس (GISman)

قرعه کشی ماهانه سایت تخصصی جی.آی.اس (GISman)

قرعه کشی ماهانه GISman

   دومین سال فعالیت سایت تخصصی جی.آی.اس را در حالی شروع کردیم که به پاس همراهی شما عزیزان، روز به روز اشتیاق ما برای پیمودن این راه افزون شده است. در سالی که گذشت میزبان دانشجویان، کارشناسان و علاقه مندان حوزه های مرتبط با جی.آی.اس و سنجش از دور بودیم و این میزبانی را مایه افتخار خود میدانیم. بدینوسیله از پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داریم. و اما قرعه کشی برای چیست؟

   در راستای قدردانی از محبتهای بی شائبه شما همراهان گرامی و همچنین افزایش تعامل بازدیدکنندگان محترم، هر ماه ازبین کسانی که از سایت بازدید نموده و عضو کانال تلگرام GISman میباشند، یک نفر را انتخاب کرده و از محصولات موجود در فروشگاه GISman هدیه ای تقدیم ایشان نماییم.

فاش گویم هزار پیشاپیش      برگ سبزی است تحفه درویش

 

نحوه شرکت در قرعه کشی

   برای شرکت در قرعه‌کشی هر ماه کافیست در هر ماه یکبار به صفحه قرعه کشی GISman رجوع کرده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در زیر این نوشته آمده است، وارد نمایید. هر کاربر میتواند در هر ماه یکبار ثبت نام نماید و اسامی تکراری، در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.

کسانی که مشتری فروشگاه بوده و مجموع خرید آنها از فروشگاه بیش از 50000 تومان باشد،
نیازی به ثبت نام ندارند
و هر ماه در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

زمان و نحوه اعلام اسامی برندگان

   آخرین روز هر ماه قرعه‌کشی انجام شده و نتیجه آن نیز در کانال تلگرام GISman  اطلاع رسانی میگردد. عزیزانی هم که تاکنون موفق به عضویت در کانال تلگرام GISman نشده اند، میتوانند بر روی تصویر زیر کلیک نموده و گزینه join را انتخاب نمایند. در این کانال علاوه بر مطالب انتشار یافته در سایت، ویدئوهای آموزشی و لینک های مفید در زمینه های مرتبط با جی.آی.اس و سنجش از دور قرار میگیرد. شما نیز میتوانید مطالب خود را برای انتشار در این کانال به ادمین کانال ارسال فرمائید.

عضویت در تلگرام

   هدیه درنظرگرفته شده برای قرعه کشی   آبان ماه 1395   عبارت است از:

آموزش نرم افزار ArcGIS

آموزش نرم افزار AtuoCAD 2016

درحال قرعه کشی آبان ماه هستیم

1 دیدگاه

  1. بسیار خوب و آموزنده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخشهایی که علامت دارند ضروری هستند. لطفاً آنها را تکمیل نمایید. *

*

*

code

theme