آموزش آرک.جی.آی.اس – آموزش ArcGIS

   سوالهای بسیاری درخصوص آموزش آرک.جی.آی.اس برای کاربران مطرح است و اکثر آنهایی که تازه به جمع کاربران ArcGIS پیوسته اند، میخواهند بدانند که بهترین راه آموزش ArcGIS چیست. در پاسخ باید بگوییم که منابع مختلفی برای آموزش نرم افزار ArcGIS وجود دارند و شما میبایست باتوجه به علاقه خود و روشی که برای یادگیری مطالب می پسندید، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

53_ArcGIS

کتابهای آموزش آرک.جی.آی.اس ArcGIS

   برخی به خواندن کتاب علاقه بسیار دارند و از دنبال کردن مطالب موجود در آن خسته نمیشوند. اینگونه افراد نیز سلایق مختلفی دارند و نحوه بیان مطالب برای بسیاری از آنها مهم است. بنابراین نمیتوان کتاب خاصی را به آنها پیشنهاد کرد و بهترین راه برای آنها این است که به مراکز فروش کتاب سری بزنند و کتاب موردنظر خود را انتخاب نمایند. خوشبختانه با کمی جستجو و به راحتی میتوانند منابع مختلفی را در همین زمینه پیدا کنند.

شرکت در کلاسهای آموزش آرک.جی.آی.اس ArcGIS

   مزیت استفاده از کلاسهای آموزشی در مدت زمان اندک دوره ها، حضور استاد و قابلیت پرسش و پاسخ آنی سوالات و ابهامات شما میباشد. اما این مورد برای بسیاری از کاربران میسر نیست و هزینه بالاتری را به نسبت روشهای دیگر دارد. ما سعی کرده ایم تا با حداقل هزینه های ممکن، کلاسهایی را برای آموزش نرم افزار ArcGIS ترتیب دهیم. شما میتوانید سرفصل مطالب ارائه شده در کلاسها و جزئیات دیگر آن را در مطلب دوره های آموزشی نرم افزار ArcGIS ببینید.

محصولات مالتی مدیا و فیلمهای آموزش آرک.جی.آی.اس ArcGIS

   یکی از جذابترین شیوه های انتقال مطالب از طریق تولید و انتشار محتواهای آموزشی بصورت مالتی مدیا است. در این رابطه نیز میتوانید از منابع موجود در اینترنت و محصولات مختلفی که تولید شده اند استفاده نمایید. در انتهای همین مطلب میتوانید برخی از ویدئوهای آموزش آرک.جی.آی.اس – آموزش ArcGIS تولید شده توسط اینجانب را مشاهده بفرمائید. همچنین در صورت تمایل میتوانید به فروشگاه GISman سری بزنید و محصولات مرتبط با آموزش نرم افزار ArcGIS را به مناسبترین قیمت سفارش دهید.

آموزش آرک.جی.آی.اس - آموزش ArcGIS

محصولات مالتی مدیای آموزش آرک.جی.آی.اس – آموزش ArcGIS ارائه شده در فروشگاه GISman

ویدئوهای آموزش آرک.جی.آی.اس – آموزش ArcGIS

نرم افزار ArcGIS را میتوانید با دنبال کردن سرفصل های زیر بصورت اصولی و قدم به قدم  یاد بگیرید : (در حال حاضر مطالب در حال تکمیل میباشند و بعضی از سرفصل ها حاوی مطلب نمیباشند.)