آموزش آرک.جی.آی.اس (ArcGIS) مقدماتی و پیشرفته

   با توجه به استقبال مناسب دانشجویان و کارشناسان محترم و با تکیه بر نیروهای متخصصی که مجموعه سایت GISman از وجودشان بهره میبرد، بر آن شدیم تا دوره های آموزش آرک.جی.آی.اس (ArcGIS) مقدماتی و پیشرفته را در راستای آموزش نرم افزارهای مرتبط با GIS و RS برگزار نماییم.

سعی ما همواره بر این بوده تا باتوجه به نیاز کاربران و با کیفیتی مطلوب خدمات خود را ارائه نماییم و به همین دلیل گزینه های متعددی را برای برگزاری دوره ها پیش بینی نموده و از اساتید مجربی در این دوره ها بهره خواهیم برد.

Adds_01
دوره های آموزش آرک.جی.آی.اس (ArcGIS)

شرایط دوره های آموزش آرک.جی.آی.اس (ArcGIS) :

نام دوره حد نصاب مدت هزینه ثبت نام
1 ArcGIS مقدماتی گروهی حداقل 5 نفر 36 ساعت 360 هزار تومان
2 ArcGIS پیشرفته گروهی حداقل 5 نفر 24 ساعت 300 هزار تومان

 

نکته 1 :

زمان شروع کلاسهای هر دوره پس از ثبت نام و با توجه به تکمیل نفرات هر کلاس تعیین خواهد شد.

نکته 2 :

محل دوره ها در شهر تهران میباشد، اما عزیزانی هم که تمایل دارند در شهرستان خود این دوره ها را بگذرانند میتواند پس از تعیین نفرات شرکت کننده در دوره و تامین محل برگزاری کلاسها، بصورت گروهی ثبت نام نمایند.

نکته 3 :

کلیه دوره های مقدماتی و پیشرفته ArcGIS توسط مهندس واعظی تدریس خواهند شد. نمونه تدریس های ایشان را میتوانید از این لینک مشاهده نمایید.

نکته 4 :

برای پیش ثبت نام هر دوره 10 درصد هزینه کل دوره دریافت خواهد شد که در صورت به حد نصاب نرسیدن دوره به متقاضیان مسترد میگردد. متقاضی میبایست مبلغ پیش ثبت نام را باتوجه به دوره موردنظر خود در فرم پیش ثبت نام وارد نموده و شرح دوره را در بخش توضیحات این فرم به درستی درج نماید.

 

[fusion_button link=”https://zarinp.al/25247″ title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”orange” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”medium” stretch=”default” shape=”” icon=”fa-money” icon_position=”right” icon_divider=”yes” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]پیش ثبت نام دوره های آموزشی[/fusion_button]

 

لطفاً پس از پرداخت وجه، شماره پیگیری و شماره سفارش را نزد خود نگهدارید.

درصورت بروز مشکل در سامانه پرداخت میتوانید مبلغ موردنظر را به کارت بانک شهر به شماره زیر، متعلق به آقای حسن واعظی واریز نموده و علاوه بر اطلاعات خواسته شده در فرم مذکور، شماره پیگیری پرداخت و تاریخ پرداخت را به آدرس [email protected] ایمیل نمایید.

5047-0610-1668-0098

 

توضیحات دوره آموزش آرک.جی.آی.اس (ArcGIS) و سرفصل دروس :

     دوره ArcGIS مقدماتی

این دوره شامل بیان مقدمات کار با نرم افزار ArcGIS بوده و دانشجویان را برای انجام پروژه های خود آماده میسازد. محتوای ارائه شده در این دوره درحدی است که میتواند نیاز کاربران را برای تولید و بهنگام سازی داده ها و انجام پردازشهای اولیه در GIS فراهم نماید.

   اکثر دانشجویانی که در رشته های مرتبط با GIS تحصیل میکنند با استفاده از مطالب این دوره میتوانند پروژه های دانشجویی خود را انجام دهند. همچنین کسانی که جویای کار بوده و تمایل دارند در بخش خصوصی نیز در زمینه های مرتبط با GIS فعالیت نمایند با گذراندن این دوره میتوانند عمده مطالب مورد نیاز خود را آموزش ببینند.

سرفصل مطالب دوره :

1- مقدمه ای بر مفاهیم ArcGIS
2- ایجاد نقشه در ArcMap و مدیریت لایه ها
3- سمبل گذاری داده ها و ایجاد Layout
4- آشنایی با ArcCatalog
5- ویرایش داده ها در ArcMap
6- نحوه کار با داده های توصیفی و جداول
7- آشنایی با داده های رستری و ژئورفرنس کردن آنها
8- کار با ArcToolbox و Model Builder
9- انجام یک پروژه با داده های تمرینی

مدت زمان این دوره حدود 36 ساعت بوده و معمولاً در مدت 6 روز بطور فشرده تدریس میگردد.

     دوره ArcGIS پیشرفته

در این دوره با برخی از قابلیتهای ویژه نرم افزار ArcGIS آشنا شده و تواناییهای تحلیل داده های مکانی را کسب خواهید کرد. این دوره برای دانشجویانی و فارغ التحصیلانی که در زمینه های مرتبط با GIS فعالیت میکنند و علاقه مندانی که میخواهند درک عمیقتری از پردازشهای مکانی داشته باشند توصیه میگردد.

سرفصل مطالب دوره عبارتند از :

1- ایجاد توپولوژی و GISReady داده ها
2- کار با Spatial Analyst در ArcGIS
3- کار با 3D Analyst و سه بعدی سازی لایه ها
4- کار با Network Analyst در ArcGIS
5- آشنایی با ArcScan
6- مقدمه ای بر Customize و برنامه نویسی در ArcGIS

مدت زمان این دوره حدود 24 ساعت بوده و معمولاً در مدت 4 روز تدریس میگردد.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
2 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست