ET_Plugin_FI_620x330

 افزونه های ET محصول شرکت ET Spatial Techniques هستند که برای کار با نرم افزار ArcGIS توسعه داده شده اند. این افزونه ها پس از نصب، به محیط ArcGIS اضافه شده و علاوه بر اینکه بخش از ابزارهای کاربردی این نرم افزار را در خود جای داده اند، ابزارهای جدیدی را در اختیار شما قرار میدهند که برای کار در محیط ArcGIS مفید و کاربردی بوده و باعث سهولت کار خواهند شد.

این افزونه ها عبارتند از :

ET GeoWizards :

در این بخش میتوانید از ابزارهای ویرایش داده ها استفاده کنید و توانایی خود را برای تصحیح خطاهای موجود در داده ها و GIS Ready آنها بالاتر ببرید.

ET GeoTools :

مجموعه ای از ابزارهای تولید لایه جدید، ویرایش داده ها، انجام آنالیزهای مختلف و ساختن توپولوژی برای داده ها در این بخش قرار گرفته است.

ET Surface :

ساختن TIN، ایجاد DEM ، استخراج پروفیل از سطوح سه بعدی . انجام سایر آنالیزهای 3D نیز در این بخش قرار دارند.

 

 نسخه های مختلفی از این افزونه وجود دارند، اما نسخه 10.2 آن مناسب برای کار در محیط ArcGIS 10.2 میباشد. شما میتوانید این نسخه را به همراه آموزش نحوه کرک آن از لینک زیر و با سرعت بالا دانلود نمایید.

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/7431219c-f9c0-4aea-bbbb-fa1820797bd5″ target=”blank” ]دانلود افزونه های ET نسخه 10.2 به همراه کرک با حجم حدود 40 مگابایت[/button]  پسورد فایل : www.gisman.ir