>>دانلود فصلنامه خبری ArcNews نسخه بهار 2016

دانلود فصلنامه خبری ArcNews نسخه بهار 2016

نویسنده : | ۱۳۹۵-۲-۲۹ ۰۹:۳۸:۴۴ +۰۰:۰۰ ۲۹م اردیبهشت, ۱۳۹۵|دانلود|بدون ديدگاه

ArcNews_2016_2_FI_620x330

دانلود فصلنامه خبری ArcNews نسخه بهار 2016

   امروزه مبحث برنامه ریزی و توسعه در سطوح مختلف برای یک کشور، به گونه ای که جایگاه آمایش سرزمین به عنوان بالا دست ترین سند توسعه این برنامه ریزی به روشنی قابل تشخیص باشد، مطرح است و همچنین موضوع مدیریت بر روی نحوه ی این توسعه به گونه ای که به محیط زیست کمترین آسیب برسد، در تمامی کشور های جهان مطرح میباشد.
از این رو برای این نوع برنامه ریزی باید یک نگاه نظام مند به همه ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و بالاخص طبیعی در بستر کالبد فیزیکی سرزمین داشت. GIS به عنوان سیستم ساماندهی کننده و پویا در این راستا  همواره به کمک مدیران و تصمیم گیرندگان آمده است.
در این شماره مجله ArcNews خواهیم خواند که چطور با ایجاد امکان جدید Geo_Design که ترکیبی از علوم جغرافیا و GIS میباشد، میتوان موجبات توسعه سرزمین را با برنامه ریزی و مدیریت نظامند در عین حفظ فضای سبز  فراهم نمود.

   اگر همچنان از ورود 10.4 ArcGIS و امکانات جدید همراه با آن بی خبر هستید، حتماً این شماره از نشریه ArcNews را مطالعه کنید.

   GIS حتی به مرز ستارگان هم رسیده است! چنانچه فکر میکنید توسعه GIS_Online فقط تا مرز زمین میباشد، حتماً این شماره نشریه و مطلبی که در صفحه 35 آن چاپ شده است را بخوانید تا متوجه اشتباه خود بشوید!

   مدرک حرفه ای در GIS بگیرید. چنانچه به دنبال مدرک معتبری برای اثبات حرفه ای بودن خود در زمینه GIS هستید و یا به دنبال کلاسهایی برای حرفه ای شدن در این زمینه هستید، مطالب جالبی را در صفحه 18 همین شماره، راجع به گرفتن مدرک حرفه ای GIS خواهید دید.

   همچنین در این شماره خواهید خواند :

Designing a Green Infrastructure
Los Angeles Launched GeoHub
New Visualization Capabilities in ArcGIS 10.4
Visit Distant Worlds with the Solar System Atlas
Bridging the Gap Between Local Acts and Global Effects
Startups Tackle Traffic Issues Using Esri Technology
Weaving a Tapestry of Hope for Climate Change
ArcGIS Online Runs Security at Boston Marathon
A Vital Tool for Forest Management
A Management Perspective on GIS Professional Certification

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/6c9b4e5d-8117-4f8b-9d65-efd5c3e510b5″ target=”blank” ]دانلود فصلنامه ArcNews نسخه بهار 2016 باحجم حدود 9 مگابایت[/button]

پیشنهاد بعدی :  معرفی نرم افزار تبدیل مختصات Degrees2UTM

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

ثبت ديدگاه