>>دانلود فصلنامه ArcUser ، نسخه بهار 2016

دانلود فصلنامه ArcUser ، نسخه بهار 2016

نویسنده : | ۱۳۹۵-۲-۲۲ ۱۹:۴۱:۲۹ +۰۰:۰۰ ۲۳م اردیبهشت, ۱۳۹۵|دانلود|بدون ديدگاه

فصلنامه ArcUser نسخه بهار 2016

   مسلماً پیچیدگی پدیده ها یکی از مشخصه های دنیای اطراف ما است. سامانه های اطلاعات مکانی (GIS) در زمینه های مختلف به کمک ما می آیند تا بتوانیم دنیای پیرامون خود را مدل کنیم و رفتار پدیده های مختلف را در این مدل پیچیده و صدالبته مکانی بررسی و تحلیل نماییم.
ابزارها و روشهای مختلفی همه روزه با هدف تامین نیاز کاربران داده های مکانی توسعه می یابند و به همین دلیل، به روزرسانی دانش ما در ابعاد مختلف علمی و تکنولوژی لازم و ضروری می نماید. فصلنامه ArcUser یکی از نشریاتی است که به خوبی میتواند در این زمینه به ما کمک کند.

   اما در این شماره از نشریه ArcUser چه مطالب جالبی را خواهیم دید ؟

   همه ما منتظر ظهور پدیده ای به نام ArcGIS 10.4 هستیم تا با قابلیتهای آن آشنا شده و در امور روزمره خود آنها را بکار بندیم. بهتر است ابتدا مقاله اول این نشریه را که اختصاص به همین موضوع دارد مطالعه کنیم. در ادامه نیز با نقش سیستمهای امنیتی مبتنی بر GIS آشنا میشویم.
به نظر شما چگونه ترکیبی از سیستمهای بدون سرنشین پرنده (UAS) و GIS میتواند مشکلات ما را در امور مربوط به امداد و نجات و جستجوی آسیب دیدگان یاری کند؟  کافیست سری به مقاله ای که در صفحه 18 این شماره بزنیم و آن را مطالعه کنیم. ما نیز مانند شما مشتاقیم تا ببینیم آیا تابحال ارگانی توانسته است از امکانات ArcGIS Online در جهت نیل به اهداف خود استفاده کند؟ چگونگی این امر را میتوان در مقاله ای که در صفحه 22 قرار دارد خواند.

   شما میتوانید مقالات متنوع و بسیار جالبی را در این شماره بخوانید. فایل pdf این شماره را از لینک زیر دانلود کرده و مطالعه کنید. مطمئناً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

   در این شماره خواهید خواند :

Bidders Can See Opportunities in Spectrum Auction with ArcGIS
Integrating UAS and GIS Improves Search-and-Rescue Effort
Empowering Citizens
Adding a Dimension to Monitoring Activities
Harnessing the Power of Geotechnology
ArcGIS Provides New Dimensions for Looking at Data
Downsizing the ROI Report
Getting Started with UAS
The Living Atlas Can Provide Better Access to Data for Hydrologic Modeling
Ten Surprising and Useful Ways to Use Story Maps
Modeling Communications Coverage
Manage ArcGIS Online Credits Effectively
Use Tile Packages to Save Credits
Applying Geodesign to an Increasingly Crowded World
The Real Map Man
The Long Walk

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/539701f9-264c-4027-81eb-3ff233f734ef” target=”blank” ]دانلود فصلنامه ArcUser ، نسخه بهار 2016 باحجم حدود 17 مگابایت[/button]

پیشنهاد بعدی :  دانلود نرم افزار ArcGIS Earth و معرفی قابلیتهای آن

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

ثبت ديدگاه