>>دانلود ماهنامه نقشه برداری Coordinates ، مارس 2016

دانلود ماهنامه نقشه برداری Coordinates ، مارس 2016

نویسنده : | ۱۳۹۵-۲-۱۲ ۱۷:۴۴:۴۵ +۰۰:۰۰ ۱۴م اردیبهشت, ۱۳۹۵|دانلود|بدون ديدگاه

ماهنامه Coordinate نسخه مارس 2016

   چندی پیش ماهنامه نقشه برداری Coordinates را نیز در زمره مجلات خارجی قرار دادیم که مرتبط با سیاستهای سایت GISman بوده و برای معرفی آن به خوانندگان خود توصیه کردیم. امروز که این ماهنامه را ورق میزنیم از تصمیم خود پشیمان نیستیم و احساس میکنیم علیرغم وجود تبلیغات فراوان در این ماهنامه و پرداختن به مطالبی که در حوزه نقشه برداری عام قرار دارد، مطالب مفید و تازه ای را از حوزه GIS در خود جای داده است. البته این امر را نیز نمیتوان نادیده گرفت که پرداختن به GIS بدون در نظر گرفتن مفاهیم نقشه برداری باعث دردسرهای فراوان خواهد شد و حتی الامکان میبایست از آن اجتناب کرد.

   در این نسخه از ماهنامه نقشه برداری Coordinates، ابتدا با رویدادی آشنا میشویم که در آن، استفاده از داده های مکانی و تجهیزات نقشه برداری به کمک انسانها می آید و جان آنها را نجات میدهد. در ادامه در مورد اهمیت نقشه برداری از محدوده های آبی و هیدروگرافی ساحل ها مطالبی را خواهیم خواند. سپس با نقش ایستگاههای GPS و Baseline ها در برداشت عوارض به روش RTK آشنا میشویم. و همچنین مقاله ای را در مورد نقش کاداستر در SDI برای توسعه پایدار مشاهده خواهیم نمود. در پایان نیز مقاله ای انتخاب شده که به مکانیابی و طراحی محلهای دفن زباله توسط GIS با استفاده از روش تحلیل سلسه مراتبی پرداخته است.

   امیدواریم این نسخه از ماهنامه را خوانده و از آن لذت ببرید. لیست مقالات منتشر شده در این شماره عبارتند از :

Rescue Magic – A true tale of search and rescue
An analytical assessment of a GNSS-based train integrity solution
The importance of hydrographic surveying
Cadastre as a crucial component of SDI ensuring sustainable development
Planning MSW landfi ll site using GIS based multi-criteria evaluation

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/1a3224c9-1be7-4a96-9432-f7b7ea681264″ target=”blank” ]دانلود ماهنامه نقشه برداری Coordinates نسخه مارس 2016 باحجم حدود 13 مگابایت[/button]

 

پیشنهاد بعدی :  دانلود ماهنامه علمی-خبری GIM International ، مارس 2016

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

ثبت ديدگاه