>>دانلود ماهنامه علمی- خبری GIM نسخه می 2016

دانلود ماهنامه علمی- خبری GIM نسخه می 2016

نویسنده : | ۱۳۹۵-۳-۲۲ ۱۸:۳۷:۳۹ +۰۰:۰۰ ۲۴م خرداد, ۱۳۹۵|دانلود|بدون ديدگاه

GIM_2016_05_FI_620x330

در ماهنامه GIM نسخه می 2016 چه مطالبی را خواهیم خواند ؟

   چند صباحی از انتشار ماهنامه GIM نسخه می 2016 میگذرد و ما با تأخیر آن را خدمتتان تقدیم میکنیم. امیدواریم که این کوتاهی را بر ما ببخشایید. به زودی در پست های آتی خود نسخه جدید این ماهنامه را نیز معرفی خواهیم نمود. پس بیاییم و با هم ببینیم چه مطالبی در این شماره وجود دارد.

   براساس برخی مطالعات، سطح آب دریاها تا سال 2100 میلادی ممکن است تا 1.5 متر بالا بیاید. همین امر میتواند بر روی بسیاری از شهرهایی که در کنار دریا ایجاد شده اند تأثیر بگذارد و آنها را به زیر آب ببرد. بررسی مستمر مناطق ساحلی به ما در شناخت بیشتر رفتار این تغییرات کمک شایانی میکند. داده هایی که برای این برسی ها میتواند مورد استفاده قرار گیرد تصاویر 30 متری سنجنده TM ماهواره LandSat است. کسانی که تمایل دارند در این زمینه اطلاعات مفیدی کسب کنند میتوانند صفحه 6 این شماره از ماهنامه را مطالعه کنند.

   تصاویر InSAR از تکنولوژی زیبا و قدرتمندی برای مدلسازی تغییر شکل زمین و نمایش ارتفاعات استفاده میکنند. البته تکنولوژی InSAR کمی پیچیدگی داردو شاید برای درک آن نیاز به زمان زیادتری داشته باشید. در صفحه 21 این شماره میتوانید با مفاهیمی پایه این تصاویر آشنا شوید.

   در این شماره خواهید دید :

 

Inspiring and Empowering the Agents of Change
Supporting Polio Eradication with Pléiades Satellite Imagery
Satellite Radar Interferometry
Pipeline Integrity Management from Space
In Search of Georgian Artefacts
Easy Access to Relevant Space Data
GeoSpatial Data Game Changer

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/54e7525d-a4c7-421f-9e3d-73d1633f66f7″ target=”blank” ]دانلود ماهنامه GIM نسخه می 2016 باحجم حدود 17 مگابایت[/button]

پیشنهاد بعدی :  دانلود کتاب 3D GIS تحت عنوان Spatial Data Modelling for 3D GIS

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

ثبت ديدگاه