>>>دانلود نرم افزار AutoCAD Map 3D 2016

دانلود نرم افزار AutoCAD Map 3D 2016

نویسنده : | ۱۳۹۴-۵-۱۶ ۱۸:۴۴:۰۲ +۰۰:۰۰ ۱۶م مرداد, ۱۳۹۴|دانلود, دانلود نرم افزار|۳ دیدگاه

AutoCadMap2016_620x330

   همانطور که میدانید نرم افزار AutoCad یکی از کاربرپسندترین نرم افزارهای تولید نقشه های مختلف با فرمتهای DWG و DXF است. کاربردهای فراوان این نرم افزار و انعطاف پذیری آن باعث شده است تا از این نرم افزار در علوم مختلف مهندسی استفاده شود و متناسب با همین کاربردها، نسخه های مختلفی با قابلیتهای متفاوت از این نرم افزار توسعه یافته است. نسخه AutoCad Map نیز یکی از همان نسخه ها است که با افزودن قابلیت ویرایش داده ها و با نگاه انجام پردازشهای مکانی توسعه یافته است.

   سهولت کار با محصولات AutoDesk باعث شده است تا کسانی که در زمینه GIS و تولید نقشه های GISReadyشده فعالیت میکنند، بخشهایی از کار را که به ویرایش داده ها برمیگردد، در این نرم افزار انجام دهند. قابلیت Clean کردن نقشه ها بصورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آن بسیار کاربردی است و در این نسخه میتوان با تعریف Topology مناسب و برطرف کردن خطاهای توپولوژیک، تاحدود زیادی خطاهای گرافیکی را حذف نمود.

   اما اگر بخواهیم با نگاهی منتقدانه بنگریم، حجم زیاد اشغال شده توسط این نرم افزار و فضای زیادی که از حافظه Ram طلب میکند، استفاده از این نرم افزار را برای کسانی که از سخت افزار مناسبی برخوردار نیستند، مشکل میسازد. همچنین برای کسانی که از این نرم افزار برای انجام پردازشهای گرافیکی استفاده نموده و قصد دارند خروجی کار خود را در نرم افزارهای دیگر استفاده کنند، تغییر فرمت امری اجتناب ناپذیر مینماید و همین تغییر فرمت میتواند مشکلات جدیدی را ایجاد نماید.

نسخه جدید این نرم افزار را میتوانید از لینک های زیر دانلود نمایید. (پسورد : www.shatelland.com)

   دانلود نسخه 32 بیتی :  بخش اول  بخش دوم  بخش سوم

   دانلود نسخه 64 بیتی : بخش اول  بخش دوم  بخش سوم

پیشنهاد بعدی :  دانلود فصلنامه ArcUser ، نسخه بهار 2016

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

۳ ديدگاه

 1. آنلاین تبلیغ ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ در ۱۰:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  وب سایت خیلی خوبیه
  فقط لطفا بخش هاتون و کامل تر کنید
  ممنونم

 2. shahab ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ در ۵:۱۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  خواهشمند است نحوه باز کردن نقشه های اتوکد در محیط جی آی اس و سایر مطالب مرتبط با آن را توضیح دهید

  • حسن واعظی
   حسن واعظی ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ در ۵:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام
   درخصوص بخشهای مختلف آموزش ArcGIS، سرفصلهایی را تعریف کرده و به تدریج درحال تولید محتوای مناسب برای هرکدام هستیم. این مورد را هم ثبت کردیم تا با توجه به اولویت مطالب آموزش دهیم.

ثبت ديدگاه