Global_Mapper_620x330

 نرم افزار Global Mapper ابزاری ساده و کاربردی در زمینه کار با داده های مکانی و GIS میباشد که قابلیت کار با داده های مکانی با فرمتهای مختلف را دارد. این نرم افزار میتواند به عنوان یک ابزار مدیریت داده های مکانی برای همه کاربران، چه آنهایی که آشنایی کمی با داده های مکانی دارند و چه حرفه ای ها، محسوب شود.

 یکی از شاخصه های اصلی این نرم افزار، قابلیت آن در کار با طیف وسیعی از فرمتهای رایج داده های برداری و رستری است. این نرم افزار میتواند در حدود 250 فرمت رستری و برداری و داده های ارتفاعی، حتی فایلهای PDF سه بعدی را نمایش دهد. در این خصوص نیز ابزارهای مختلفی برای تبدیل فرمت داده ها در نظر گرفته شده که نیازهای کاربران را بطور کامل برآورده میسازد.

 این نرم افزار قابلیت اتصال به هر نوع پایگاه داده مکانی را دارا میباشد و میتواند با اتصال به پایگاههای Online، نیاز کاربران را در زمینه دانلود داده های به اشتراک گذاشته شده در اینترنت نیز مرتفع سازد.

برای آگاهی از امکانات مختلف این نرم افزار میتوانید به وبسایت www.globalmapper.com مراجعه نمایید.

پسورد هر دو فایل : www.gisman.ir

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/ab8e6a81-2a33-4c9a-a903-b0abd8376947″ target=”blank” ]دانلود نسخه 32 بیتی با حجم حدود 122 مگابایت[/button]

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/086b50a4-da24-44cb-95cf-829bfa027757″ target=”blank” ]دانلود نسخه 64 بیتی با حجم حدود 118 مگابایت[/button]

کرک این نرم افزار هم بسیار ساده است. کافیست تا پس از نصب، فایل اجرایی موجود در شاخه Cracked File را در آدرسی که نرم افزار نصب شده است overwrite نمایید.