>>دانلود مقالات نخستین کنفرانس ملی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی

دانلود مقالات نخستین کنفرانس ملی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی

نویسنده : | ۱۳۹۶-۵-۱۰ ۱۶:۴۲:۳۵ +۰۰:۰۰ ۲۸م بهمن, ۱۳۹۴|دانلود|بدون ديدگاه

ncegit2016_logo

   شکل گیری دانشکده مهندسی نقشه برداری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان اولین دانشکده نقشه برداری در سطح کشور به سال 1333 هجری شمسی برمیگردد. این دانشکده در سال 1391 اقدام به تأسیس قطب علمی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی نمود.

چشم انداز و هدف اصلی این قطب، انجام فعالیتهای پژوهشی، آموزشی و اجرایی در زمینه توسعه مبانی نظری و همچنین کاربردهای عملی فناوری اطلاعات مکانی در کشور در راستای ارتقاء و بهبود فرآیندهای برنامه ریزی، مدیریتی و اجرایی کشور متناسب با نیازهای ملی و پیشرفتهای جهانی در حوزه فناوری های اطلاعات مکانی تعریف شده است. این دو نهاد با توجه به سابقه و اعتبار برشمرده، تصمیم به برگزاری همایشی در راستای موضوعات مرتبط با مهندسی نقشه برداری نموده اند.

نمایی از ساختمان دانشکده مهندسی نقشه برداری

نمایی از ساختمان دانشکده مهندسی نقشه برداری

   مطالبی که خدمتتان تقدیم شد بخشهایی از سخنان دکتر حمید عبادی، دبیر کنفرانس و رئیس دانشکده مهندسی نقشه برداری بود.

   موضوع کنفرانس شامل تمامی دستاوردهای مرتبط با مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک در تخصصهای ژئودزی، فتوگرامتری، سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی میباشد. به همین منظور و برای استفاده بیشتر شما عزیزان از مقالات ارائه شده در این کنفرانس، کلیه مقالات پوستری و سخنرانی مربوط به سنجش از دور و سیستم اطلاعات مکانی را برای دانلود آماده نموده ایم و خدمتتان تقدیم مینماییم. امیدواریم با استفاده از این مجموعه در راستای نشر علوم مکانی و اعتلای رشته نقشه برداری گام برداشته باشیم.

[button color=”green” size=”small” link=”http://shatelland.com/upload/files/c8880ecb-e10e-4573-bb20-db6bf08a02fb” target=”blank” ]دانلود مقالات RS و GIS باحجم حدود 87 مگابایت[/button]    پسورد : www.GISman.ir

پیشنهاد بعدی :  دانلود کتاب Spatial Databases With Application to GIS

درباره نویسنده :

حسن واعظی
کارشناس نقشه برداری و کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستمهای اطلاعات مکانی. آشنا به زبانهای برنامه نویسی VB و VB.Net در نرم افزارهای مرتبط با GIS. مدرس دوره های مختلف مقدماتی و پیشرفته ArcGIS.

ثبت ديدگاه