زیرساخت داده مکانی(SDI) بستری مناسب برای مشارکت جامع ارگانهای مختلف خواهد بود

خدمات کارشناسی نقشه برداری و جی آی اس

   در دنیای امروز کاربردهای فراوانی برای داده های مکانی شناخته شده است و لزوم استفاده از تحلیل های مکانی و فضایی، بسیاری از کارشناسان و دانشجویان حوزه های مختلف را به استفاده از نرم افزارها و انجام تحلیلهای مختلف مکانی و استفاده از خدمات مکان مبنا سوق داده است. باتوجه به این موضوع، یکی از مهمترین اهداف مدیران سایت GISman نیز اطلاع رسانی، ایجاد شناخت مناسب و تبیین اصول کار با داده های مکانی در نظر گرفته شده و همواره سعی شده تا حتی الامکان، فارغ از گرایش تحصیلی مخاطبان، در راستای نیل به این مقصود حرکت شود.

   اما طیف وسیعی از مخاطبان داده های مکانی، تحلیلگران و استفاده کنندگانی هستند که برای حل مسائل موجود در پروژه ها و تحقیقات خود در زمینه های مرتبط، به این عرصه روی آورده اند و لزومی ندارد تا مقوله کار با داده های مکانی مختلف را با جزئیات فرا گیرند. این دسته از کاربران نیاز دارند تا با صرف زمان و هزینه کمتری قدمهای بلندتری بردارند و بر روی اهداف اصلی پروژه خود متمرکز شوند.

خدمات مناسب در حوزه سنجش از دور و جی.آی.اس
کسب خدمات مناسب در حوزه سنجش از دور و جی.آی.اس موجب تسهیل در رسیدن به اهداف کلان پروژه خواهد شد

   اگر قرار بود هرکس تمامی مشکلات خود را به تنهایی حل میکرد، میبایست زمان بسیار زیادی را برای یادگیری علوم مختلف صرف مینمود، که صد البته کاری عاقلانه به نظر نمیرسد. چرا که زمان مهمترین سرمایه ما است و میبایست آن را بهینه مصرف کنیم.
تیم مجرب و متخصص ما در مجموعه سایت GISman میتواند یکی از انتخاب های شما برای صرفه جویی در زمان باشد. شما میتوانید با استفاده از ارتباطی که سامانه سایت برای شما ایجاد میکند، مشکلات خود را با متخصصین هر حوزه مطرح نموده و در کمترین زمان مشاوره بگیرید.

معرفی خدمات ارائه شده در سایت GISman

   با عنایت به اطلاف الهی و با تکیه بر پتانسیل های موجود در تیم همکاران GISman ، قادر به پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی هستیم. اگر شما هم برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ خود نیازمند مشاوره و راهنمایی هستید و یا حتی میخواهید انجام بخشهایی از پروژه های دانشجویی و کاربردی خود را به ما بسپارید، میتوانید از خدمات زیر استفاده نمایید.

1- انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی و توسعه نرم افزار در محیط های ArcObjects ، موبایل جی.آی.اس (Mobile GIS) و وب جی.آی.اس (Web GIS)

   برخی از پایان نامه ها و همچنین کارهای اجرایی نیاز به برنامه نویسی دارند. اگر شما قبلاً با مقوله برنامه نویسی آشنا بوده باشید، میتوانید با تلاش بیشتر از پس برنامه های کاربردی موردنیاز خود برآیید. اما در غیر اینصورت نیاز به یادگیری مباحثی دارید که عمدتاً فرصت کافی برای آنها نخواهید داشت.

ما آمادگی انجام پروژه های برنامه نویسی را داریم. پس میتوانید با خیال راحت پروژه های برنامه نویسی خود را به ما بسپارید.

2- تهیه عکسهای هوایی و انجام تفسیر عکس توسط کارشناسان مجرب در این عرصه و ارائه خدمات کارشناسی

   عکسهای هوایی مبنای تفسیر و تشخیص برای کارشناسان رسمی دادگستری است. تهیه عکسهای موردنیاز کارشناسان مستلزم صرف زمان و انجام پیگیری های لازم میباشد.
همچنین پروسه آماده سازی داده ها پیشنیاز تفسیر عکسهای هوایی و تعیین موقعیت دقیق عوارض میباشد.

خوشبختانه این امکان برای ما مهیا است تا بتوانیم تهیه عکسهای هوایی و آماده سازی آنها را در اسرع وقت انجام داده و مانع از اتلاف هزینه و زمان اضافی توسط شما شویم. حتی اگر درخصوص تفسیر عکسهای هوایی دچار ابهام شدید میتوانید با کارشناسان خبره ما تماس گرفته و از مشاوره آنها استفاده نمایید.

1- تولید مدل رقومی ارتفاع (DEM) براساس داده های موجود و انجام کلیه تحلیلهای مکانی در این حوزه
2- انجام پردازشهای GIS Ready و آماده سازی داده ها با جدیدترین روشهای مورد تایید سازمانهای نظارتی کشور
3- ارائه مشاوره و انجام کلیه تحلیلهای مکانی و فضایی بر روی داده های رستری و برداری
4- قبول سفارش و تهیه عکسهای هوایی موجود و تصاویر ژئورفرنس شده موردنیاز پروژه ، پایان نامه و پروژه های کاربردی شما

امید است با ارائه خدمات و پاسخگویی مناسب، رضایت خاطر شما عزیزان همراه را کسب نمائیم. پیشنهادات شما همیشه سازنده بوده و راهگشای ما در GISman میباشد، پس ما را از ارائه پیشنهادات و انتقادات خود بهره مند نمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جستجو در مطالب سایت :
لینک های دانلود ویژه :
فهرست