خانه > خدمات

خدمات

لزوم استفاده از خدمات مکان مبنا

   در دنیای امروز کاربردهای فراوانی برای داده های مکانی شناخته شده است و لزوم استفاده از تحلیل های مکانی و فضایی، بسیاری از کارشناسان و دانشجویان حوزه های مختلف را به استفاده از نرم افزارها و انجام تحلیلهای مختلف مکانی و استفاده از خدمات مکان مبنا سوق داده است. باتوجه به این موضوع، یکی از مهمترین اهداف مدیران سایت GISman نیز اطلاع رسانی، ایجاد شناخت مناسب و تبیین اصول کار با داده های مکانی در نظر گرفته شده و همواره سعی شده تا حتی الامکان، فارغ از گرایش تحصیلی مخاطبان، در راستای نیل به این مقصود حرکت شود.

   اما طیف وسیعی از مخاطبان داده های مکانی، تحلیلگران و استفاده کنندگانی هستند که برای حل مسائل موجود در پروژه ها و تحقیقات خود در زمینه های مرتبط، به این عرصه روی آورده اند و لزومی ندارد تا مقوله کار با داده های مکانی مختلف را با جزئیات فرا گیرند. این دسته از کاربران نیاز دارند تا با صرف زمان و هزینه کمتری قدمهای بلندتری بردارند و بر روی اهداف اصلی پروژه خود متمرکز شوند.

خدمات مناسب در حوزه سنجش از دور و جی.آی.اس

کسب خدمات مناسب در حوزه سنجش از دور و جی.آی.اس موجب تسهیل در رسیدن به اهداف کلان پروژه خواهد شد

   اگر قرار بود هرکس تمامی مشکلات خود را به تنهایی حل میکرد، میبایست زمان بسیار زیادی را برای یادگیری علوم مختلف صرف مینمود، که صد البته کاری عاقلانه به نظر نمیرسد. چرا که زمان مهمترین سرمایه ما است و میبایست آن را بهینه مصرف کنیم.
تیم مجرب و متخصص ما در مجموعه سایت GISman میتواند یکی از انتخاب های شما برای صرفه جویی در زمان باشد. شما میتوانید با استفاده از ارتباطی که سامانه سایت برای شما ایجاد میکند، مشکلات خود را با متخصصین هر حوزه مطرح نموده و در کمترین زمان مشاوره بگیرید.

معرفی خدمات ارائه شده در سایت GISman

   با عنایت به اطلاف الهی و با تکیه بر پتانسیل های موجود در تیم همکاران GISman ، قادر به پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی هستیم. اگر شما هم برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ خود نیازمند مشاوره وراهنمایی هستید و یا حتی میخواهید انجام بخشهایی از پروژه های دانشجویی و کاربردی خود را به ما بسپارید، میتوانید از خدمات زیر استفاده نمایید.

 

1- انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی و توسعه نرم افزار در محیط های ArcObjects ، موبایل جی.آی.اس (Mobile GIS) و وب جی.آی.اس (Web GIS)

2- تهیه عکسهای هوایی و انجام تفسیر عکس توسط کارشناسان مجرب در این عرصه و ارائه خدمات کارشناسی

3- انجام پردازشهای مختلف بر روی تصاویر ماهواره ای و پروژه های سنجش از دور

4- تولید مدل رقومی ارتفاع (DEM) براساس داده های موجود و انجام کلیه تحلیلهای مکانی در این حوزه

5- انجام پردازشهای GIS Ready و آماده سازی داده ها با جدیدترین روشهای مورد تایید سازمانهای نظارتی کشور

6- ارائه مشاوره و انجام کلیه تحلیلهای مکانی و فضایی بر روی داده های رستری و برداری

7- قبول سفارش و تهیه عکسهای هوایی موجود و تصاویر ژئورفرنس شده موردنیاز پروژه ، پایان نامه و پروژه های کاربردی شما

امید است با ارائه خدمات و پاسخگویی مناسب، رضایت خاطر شما عزیزان همراه را کسب نمائیم. پیشنهادات شما همیشه سازنده بوده و راهگشای ما در GISman میباشد، پس ما را از ارائه پیشنهادات و انتقادات خود بهره مند نمائید.

اگر نیاز به راهنمایی کارشناسان دارید اینجا را کلیک کنید

با تشکر فراوان – حسن واعظی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخشهایی که علامت دارند ضروری هستند. لطفاً آنها را تکمیل نمایید. *

*

*

code

theme